تاریخ انتشار: 97-06-30 22:06:52 جمعه
نمایش: (132)

اینستاگرام امکان ارسال گیف در بخش دایرکت را میسر ساخت

 

شبکه اجتماعی اینستاگرام، همانند اپلیکیشن های واتساپ،تلگرام و... از قابلیتهای مختلفی همانند پیام رسانی،ارسال عکس و ویدیو و مواردی از همین قبیل بهره می برد.اپلیکیشن هایی نظیر واتساپ و تلگرام مخصوص پیامرسانی هستند؛ اما شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، توییتر و فیسبوک دارای بخش جداگانه ای جهت ارسال پیام هستند که بیشتر برای تکمیل کردن ویژگی های این شبکه های اجتماعی ارائه شده است.

 

 

این بخش که در شبکه اجتماعی اینستاگرام با نام «Direct Messages» شناخته می شود؛ از قابلیت هایی نظیر ارسال پیام، ارسال عکس و ویدیو پشتیبانی می کند. اینستاگرام احساس کرده که این قابلیت ها برای کاربران خسته کننده است و تصمیم گرفته با اضافه کردن قابلیت ارسال گیف (GIF) در محیط دایرکت، نظر کاربرانش را به خود جلب کند. قابلیت ارسال گیفت باعث می شود لذت ارتباط با دوستان و آشنایانتان بیش از گذشته شود و سطح جدید از شبکه اجتماعی را در اختیار شما قرار دهد.

send GIF On instagram direct

 

از حالا شما میتوانید با آپدیت نسخه اینستاگرام خود؛برای دوستان و آشنایان خود گیف های مختلفی ارسال کنید و از جذابیت بیشتری در رابطه با دوستان برخوردار شوید. این ویژگی در نوار ارسال پیام به شکل نوشته «GIF» ظاهر می شود و اگر این ویژگی را در محیط دایرکت خود مشاهده نمی کنید؛باید بگوییم هر چه سریعتر این قابلیت به میحط دایرکت شما اضافه خواهد شد.

منبع: مستر دیجیتال

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*
*
برچسپ ها