تاریخ انتشار: 98-01-15 19:01:30 پنج شنبه
نمایش: (14)

با قابلیت جدید واتساپ شما می‌توانید ورود خود را به گروه ها کنترل کنید.

فیسبوک در حال آماده‌سازی یک قابلیت جدید برای حریم خصوصی اکانت WhatsApp کاربران است به طوری که شما بتوانید عضو شدن خود را در گروه های واتساپی کنترل کنید.

در بروزرسانی جدید گزینه ای برای مدیریت این قابلیت ایجاد شده که می‌توانید با رفتن به بخش Settings > Account > Privacy > Groups Menu این ویژگی را کنترل کنید. در این بخش شما سه گزینه را مشاهده میکنید.با انتخاب Everyone، هر کسی که شماره Whatsapp شما را داشته باشد، می‌تواند شما را به گروه موردنظر خود اضافه کند. انتخاب گزینه My contacts هم به معنای این است که فقط افراد موجود در فهرست مخاطبین شما می‌توانند چنین کاری را انجام دهند و در نهایت هم اگر میلی به عضو شدن در گروه را ندارید، می‌توانید گزینه‌ی Nobody را انتخاب کنید که به هیچکسی اجازه‌ی چنین کاری را نمی‌دهد.

WhatsApp - new version WhatsApp - facebook

کسانی که قادر نیستند شما را در گروه خود عضو کنند می‌توانند دعوتنامه ای خصوصی جهت پیوستن به گروه برای شما ارسال کنند و پس از آن شما 72 ساعت برای پذیرفتن دعوتنامه زمان دارید.

این ویژگی در آخرین نسخه این پیام‌رسان برای کاربران عرضه می‌شود و شما می‌توانید با بروزرسانی واتساپ خود از این قابلیت بهره‌مند شوید.

منبع: GSM Arena

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*
*
برچسپ ها