تاریخ انتشار: 98-01-19 18:01:17 دوشنبه
نمایش: (11)

اپلیکیشن WhatsApp Business برای سیستم عامل iOS عرضه شد

جدید ترین قابلیت اضافه شده به اپلیکیشن پیام‌رسان واتس آپ، ارائه نسخه بیزینس آن توسط فیس‌بوک است؛ که با استقبال خوبی از طرف کاربران این اپلیکیشن مواجه شده است. WhatsApp Business نسخه‌ای دیگر از برنامه پرطرفدار واتس آپ است؛ که با بهرمندی از ویژگی های جدید، باعث شده در کسب و کار های کوچک راحت‌تر به مشتریان خود خدمات ارائه دهد. این برنامه که به صورت رایگان در سال گذشته برای پلتفرم اندروید و دسکتاپ در دسترس عموم مردم قرار گرفته بود، حالا برای سیستم عامل iOS نیز در برخی کشورها عرضه شده، که خوشبختانه کشور عزیزمان ایران هم در لیست عرضه واتس آپ نسخه بیزینس قرار گرفته است.

WhatsApp Business Account - WhatsApp - FaceBook

 

بر خلاف نسخه‌ی استاندارد واتس‌آپ، فیسبوک در نسخه‌ی بیزینس اپلیکیشن پرطرفدار WhatsApp ویژگی های کاربردی را مانند اطلاع از موضوع پیام‌های کاری، وارد کردن اطلاعات کلی کسب و کار (آدرس، وب‌سایت، لوکیشن و ساعات کاری)، پاسخ خودکار سریع پیام‌ها، ارسال پیام های تبریک و مناسبت های دسته جمعی، ارسال پیام خوش آمد گویی برای مشتریان تازه وارد و و برخی امکانات دیگر را در اختیار شما قرار می‌دهد، تا شما بتوانید کسب و کار خود را بهتر مدیریت کنید و خدمات کامل‌تری را در اختیار کاربران خود قرار دهید.

 

طبق گفته‌ی یکی از مدیران ارشد اپلیکیشن پرآوازه‌ی WhatsApp ، نسخه بیزینس به کمک تمامی کسب و کارهای کوچک در سرتاسر جهان آمده تا محیط کاری کارآمد‌تری برای عموم مرد به وجود آید.

منبع: The VERGE

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*
*