تاریخ انتشار: 98-04-12 21:04:57 چهارشنبه
نمایش: (47)

تاریخ رونمایی از سامسونگ گلکسی نوت 10 مشخص شد

بالاخره پس از انتظار شایعات زیادی در مورد زمان معرفی گلکسی نوت 10، سامسونگ تصمیم گرفت به‌طور رسمی زمان رونمایی از این پرچم‌دار را اعلام کند.

بر اساس اطلاعیه رسمی سامسونگ، گلکسی نوت 10 در تاریخ ۷ آگوست (16 مرداد) ساعت ۴ عصر (00:۳۰بامداد به وقت تهران) در نیویورک رسما معرفی خواهد شد. گلکسی نوت 10 سامسونگ این روزها به‌شدت موردتوجه رسانه‌ها و کاربران دنیای فناوری قرار دارد و اخبار و شایعات زیادی از ویژگی‌ها، مشخصات و زمان عرضه این گوشی ، به گوش ما می‌خورد.

سامسونگ دعوت‌نامه مراسم Unpacked 2019 خود را جهت معرفی این گوشی مجهز به قلم هوشمند اس‌پن برای رسانه‌ها و فعالان دنیای فناوری ارسال کرده و تیزری نیز از این گوشی منتشر کرده که روی قلم Note 10 و لنز دوربین این گوشی تأکید شده است.طبق گزارشات منتشر شده، در نسخه جدید احتمالا شاهد دو گوشی با صفحه نمایش 6.25 و 6.75 اینچی باشیم که در بخش فوقانی آن ها یک دوربین سلفی درون حفره ای جای خوش کرده است. ذکر این مطلب ضروری است که ممکن است سامسونگ مدل5Gهر دو مدل را هم معرفی کند که این یعنی در مراسم از ۴ مدل گلکسی نوت 10 رونمایی خواهد شد.

برای اطلاع از مشخصات کامل این سری و بررسی تخصصی آن باید تا ۱۶ مرداد و رونمایی رسمی گلکسی Note 10 منتظر بمانیم و ببینیم غول جدید سامسونگ چه ویژگی‌هایی خواهد داشت، چه زمانی عرضه می‌شود و از همه مهم‌تر چه قیمتی خواهد داشت.

منبع: Sammobile

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*
*
برچسپ ها