تاریخ انتشار: 98-04-16 11:04:12 یکشنبه
نمایش: (46)

رندر هواوی میت 30 پرو با دوربین چهارگانه ای متفاوت

پس از گزارشاتی مبتنی بر اینکه آیا هواوی می‌تواند سیستم عامل اندروید را بار دیگر در گوشی‌های خود راه‌اندازی کند، به تازگی رندری از پرچمدار این شرکت مربوط به دوربین چهارگانه دایره‌ای فاش شد که بار دیگر توجه مخاطبان دنیای مجازی را به خود جلب کرد.بازار گوشی‌های هوشمند یکی از فعال‌ترین بازارهای دنیا است؛همین موضوع باعث می‌شود شرکت‌ها برای جا نماندن از قافله رقابت، به طراحی‌های جدید روی بیاورند.

درحالی که هنوز به‌طور دقیق از مشخصات فنی و ویژگی‌های مختلف گوشی‌های هواوی میت ۳۰ و هواوی میت ۳۰ پرو اطلاعی نداریم، اما طی هفته اخیر تصاویری از این گوشی فاش شده که به طور عجیبی از کیفیت بالایی برخوردار هستند. طبق تصاویر منتشرشده، برخلاف میت 20 پرو که دوربین هایش در ماژول مربعی شکل جای گرفته بودند، میت 30 پرو از یک ماژول دایره‌ای شکل برای دوربین‌های خود بهره می‌برد. در مرکز این دایره شاهد یک دوربین اصلی هستیم که پیرامون آن را سه دوربین و یک فلش پوشانده است. آن طور که به‌نظر می‌رسد هواوی بار دیگر از لنزهای ساخت شرکت لایکا استفاده می‌کند و در پایین لنز میانی، عبارت زوم اپتیکال ۵ برابری درج شده است.

mate 30 pro

در رابطه با این رندر اطلاعات دیگری منتشر نشده و به همین خاطر تا اطلاع ثانوی باید با شک و تردید زیادی این موضوع را در نظر بگیریم.اگر هواوی بتواند در برابر تحریم‌های فعلی مقاومت کند، انتشار این گوشی‌ در پاییز پیش‌رو ممکن به‌نظر می‌رسد که با نزدیک‌تر شدن به زمان معرفی، شاهد انتشار تصاویر و گزارش‌های موثق‌تری خواهیم بود.

منبع: Digital Trends

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*
*
برچسپ ها