تاریخ انتشار: 98-07-12 11:07:50 جمعه
نمایش: (31)

سرفیس ایرباد مایکروسافت با عمر باتری 24 ساعته و پشتیبانی از ژست‌های حرکتی معرفی شد

مایکروسافت برای پیوستن به جمع رقابت هدفون‌های بی‌سیم، روز گذشته در نیویورک از هدفون‌های بی‌سیم خود تحت عنوان سرفیس ایرباد رونمایی کرد.به‌گفته‌ی مایکروسافت، سرفیس ایرباد که فرایند ساختش سه سال به طول انجامیده، برای گوش دادن به موسیقی و همچنین برای مکالمه‌های طولانی مدت ساخته شده‌اند و یک تجربه عالی را برای کاربران به ارمغان می‌آورد. به‌لطف مجهزشدن هر ایرباد به دو میکروفن، این محصول مایکروسافت توانایی زیادی در حذف نویز محیط دارد.

surface earbuds body

مایکروسافت تلاش زیادی برای بهبود ارگونومی و تقسیم وزن سرفیس ایرباد کرده؛ ازاین‌رو، تا حد ممکن از زبان طراحی ساده‌ای در این هدفون بهره برده است.بهره‌مندی از استاندارد IPX4 نیز به‌معنای مقاومت دربرابر پاشش آب است تا به‌راحتی بتوانید از هدفون در شرایط آب‌و‌هوایی گوناگون مانند هوای باران استفاده کنید.

surface earbud

Robin Seiler از مایکروسافت روی صحنه و در هنگام معرفی این هدفون‌ها گفت که: «اگر اندرویدی باشید، با چند تپ ساده روی هدفون می‌توانید اسپاتیفای را باز کنید و موزیک پخش کنید. برای این کار هیچ نیازی به نمایشگر گوشی اندرویدی خود نخواهید داشت». جدا از این مورد، هدفون سرفیس Earbuds حتی با مایکروسافت آفیس هم کار می‌کند و برای مثال به کاربر اجازه می‌دهد تا هرچه که می‌گوید، به سرعت تبدیل به متن شده و ثبت شود. حتی می‌توان با استفاده از ژست‌های حرکتی و سوایپ کردن روی هدفون، اسلاید‌های پاورپوینت را هم عقب و جلو کرد.

surface earbuds Box

سرفیس ایرباد با قیمت ۲۴۹ دلار از اواخر ماه جاری فروخته خواهد شد.برچسب قیمت ۲۴۹ دلاری سرفیس ایرباد آن را در جایگاه بالاتری از تمامی رقبای خود قرار می‌دهد که کاربران نیز انتظار کیفیت صدای بهتر و کاربرد موثرتری از آن خواهند داشت.

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*
*
برچسپ ها