تاریخ انتشار: 97-04-10 01:04:58 یکشنبه
نمایش: (168)

امکان برقراری مکالمه ویدیویی و تماس صوتی به اینستاگرام اضافه شد

بالاخره پس از انتظارات بسیار و طبق وعده هایی که اینستاگرام داده بود، امکان مکالمه ویدیویی و تماس صوتی آنلاین در این اپلیکشن ممکن شده و شما میتوانید با دوستان خود مکالمه ویدیویی یا تماس صوتی برقرار کنید.

 

اینستاگرام مدتی بود که از وجود این قابلیت برروی این شبکه اجتماعی سخن می گفت؛ که از امروز این قابلیت بصورت یک بروزرسانی به این اپلیکیشن دوست داشتنی اضافه شده است.شما تنها با بروزرسانی این اپلیکیشن یک نماد به شکل دوربین به صفحه چت در بخش دایرکت ها ضافه خواهید کرد؛ که با لمس آن،میتوانید مکالمه ویدیویی و تماس صوتی را با طرف مقابل خود برقرار کنید.در حالت معمول مکالمه به صورت ویدویی انجام می شود؛ اما اگر تمایل به برقراری مکالمه ویدویی ندارید، میتوانید با لمس آیکون دوربین در صفحه تماس، این قابلیت را خاموش کنید.

instagram - Video Call and Voice Call

 

این ویژگی از امروز به طور رسمی برای تمامی کاربران عرضه شده و عموم مردم میتوانند از آن استفاده کنند; اما اگر در استفاده از آن مشکلی دارید یا برای شما فعال نشده باید مدتی را صبر کنید.طبق بررسی هایی که کارشناسان ما انجام داده اند،کیفیت صوت و مکالمه کاملا مناسب بوده و هیچ تاخیری در مکالمه وجود ندارد.

instagram - explore

 

همچنین اینستاگرام دستی برروی سر بخش اکسپلور کشیده و آن را با تغییراتی جزئی برای کاربران عرضه کرده است. در این بخش، یک نوار به بالای این صفحه اضافه شده ، که می تواند پست های اینستاگرام را بر اساس رفتار شما در اینستاگرام بصورت موضوعی دسته بندی کرده و برای شما نمایش دهد. از دیگر امکانات نرم افزاری ارائه شده در اینستاگرام، می توان به افکت های جذاب و جدید در بخش دوربین اشاره کرد. تمامی این امکانات از همین امروز در خدمت شما هستند.

منبع: مستر دیجیتال

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*
*