هزینه ها و خدمات ارسال

ارسال تمامی سفارشات در فروشگاه مستر دیجیتال به صورت پیش فرض با پست پیشتاز انجام می گردد.

هزینه پست پیشتاز، بیمه ارسال و بسته بندی برای تمام محصولات بالای یکصد هزار تومان رایگان می باشد.

این فروشگاه بنا به درخواست مشتری و با در نظر گرفتن آدرس خریدار و سرویس دهی شرکت های حمل دیگر در آن منطقه پستی چنانچه روش حمل سریعتر و بهتری جهت ارسال وجود داشته باشد از آن روش استفاده می نماید و کد رهگیری مربوطه را از طریق ایمیل یا پیامک به خریدار اعلام میکند.

 

در تمامی موارد فروشگاه فقط وظیفه دارد که سفارش را به صورت صحیح و سالم و در اسرع وقت به شرکت های حمل تحویل دهد.مسئوليت تمامي كالاها در هنگام ارسال بر عهده شركتهاي حمل و نقل و يا بيمه كننده آنها می باشد.

 

جهت اطمینان بیشتر مشتریان به مستر دیجیتال، فروشگاه کالا را بر اساس قوانین شرکت پست یا باربری تا حد ممکن بیمه می نماید تا نگرانی از بابت خسارت احتمالی برای مشتریان وجود نداشته باشد، ولیکن در صورت بروز مشکل احتمالی فروشگاه پاسخگو و پرداخت کننده خسارت نمی باشد.

 

در هنگام دریافت سفارش خریدار موظف به کنترل بسته بندی سفارش می‌باشد تا در صورتی که نقصی در بسته و یا محتوی آن در اثر حمل پیش آمده باشد آنرا در حضور مامور شرکت حمل و نقل بصورت رسمی صورت جلسه کرده و از دریافت کالا خودداری نماید و مراتب حداکثر ظرف 24 ساعت به این فروشگاه اطلاع داده شود تا  مستر دیجیتال بتواند پیگیری‌های لازم را انجام دهد.

 

 

مدت زمان ارسال و تحویل کالا:

 به غیر از تعطیلات رسمی، تمامی سفارشاتی که از طریق پست پیشتاز ارسال می شوند بسته به مقصد کالا معمولا بین 24 تا 72 ساعت کاری به طول می انجامد.

● مدت زمان تحویل سفارشات که در فوق ذکر شده‌ رویه معمول شرکت پست می باشد اما گاهی ممکن است تحویل کالا با تاخیر همراه شود که این موضوع به دلایل مختلفی از جمله بالارفتن حجم کار شرکتهای حمل و نقل در روزهای پایانی سال، پیدانکردن آدرس گیرنده توسط مامورین پست و یا عدم حضور گیرندۀ مرسوله صورت می گیرد و لیکن در صورت تاخیر در تحویل کالا توسط شرکت پست این فروشگاه پاسخگو نخواهد بود.

 

تنظیمات

اشتراک گذاری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم